Playlist

MC Kresha - Amsterdam 2014

2 minutes ago.

Eli-G ft. Barbana Dini, Shpat Kasapi - Ne shpirt me ke vra 2014

5 minutes ago.

Seldi - Zemer e di (Gezuar 2014)

7 minutes ago.

Arta ft Don Arbas and Mc Kresha - Bombshell 2013

12 minutes ago.

Ghetto Geasy - E Nxonme 2013

15 minutes ago.

BabaStars - High 2 2014

20 minutes ago.

Edona Llalloshi dhe Miloti - Spontanisht 2013

25 minutes ago.

Motrat Mustafa - Do te kthehem 2014

27 minutes ago.

Soni Malaj ft. Aldo - Jeto 2013

33 minutes ago.

Meda - O mehlem (Gezuar 2014)

38 minutes ago.