Radio Emigranti - Tirana

Save this radio to your Streema Favorites

muzikë e lehtë të gjithë kohërave

Wall - Post a message

Nero.nr1

Shkodran Grabolli

Pershendetje te nderuar degjues te radio emigrantit

Feb. 16, 2014, 10:33 a.m. GMT

kozeta

kozeta

na vini naj keng te ylli bakes ju pershnes jeni me tmiret

Jan. 25, 2014, 11:13 a.m. GMT

arben.tafili.3

Arben Tafili

Mund te vini kengen molle e kuqe nga Avni Lushka faleminderit the ju pershendes nga Wisconsin SHBA Amerike, LUIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dec. 14, 2013, 3:29 p.m. GMT

Guest

Guest

urime ...r emigranti... dhe te gjedhe atyre qe degjojn nga gjith vendet saldi nga ELBASANI greqi

Nov. 3, 2013, 1:49 p.m. GMT

Guest

Guest

Urime festa e Kurban Bajramit te gjith degjuesve te R .Emigrantit

Oct. 17, 2013, 11:50 a.m. GMT

mentor.iljazii

Mentor Hyda

pershendetje per radiondhe stafin tuaj duke ju thene se jeni nder me te degjuarat ne hapsiren shqiptare Quhem muharrem iljazi ,jam nga presheva ose si thone ,,kosova lindore,,Dua te pershendes te gjith degjuesit e radio emmigrantit edhe ju them bravo se keni zgjedhe radio shume te mire edhe per see more... shendes te gjith miqet e mi qe me don edhe qe i dua shumendersa ne vazhdim deshiroj nje kenge shume te bukur nga motrat libohova ,,o bilbil more kengetar,,

Oct. 3, 2013, 6:28 a.m. GMT

Guest

Guest

falimners po e vut kongen e Qemol shijakut

July 17, 2013, 7:57 a.m. GMT

Guest

Guest

jam nje degjuese e rregullt e radio emigrantit nga virgjinia ju uroj Bekim e Fatjona pushime te gezuara do na mungoni shume ,jeni te mrekullushem .

July 10, 2013, 5:24 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetie nga madridi! ju shkruan eda ,pershendes te gjithe familjen time ne memaliaj,ne veçanti manuelin te dashurin tim qe me vuri radio emigranti surpriz per te degjuar :) po eshte e mundur me kengen Hodha nje lule ne ferre ....... pushime te gezuara!!!

July 10, 2013, 11:31 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje !Ju uroj per emisonin. Eshte hera e pare qe po e degjoj dhe me pelqeu shume .Jam Monika Tafili nga Erseka dhe jetoj qe prej 1 vit e gjysem ne Amerike .Kam shume mall per vendin dhe per njerzit i pershendes te gjithe me kengen e Marjol Rapajt foleja e dallendyshes.Fatjona ta gezosh dite see more... lindjen!

June 9, 2013, 5:43 p.m. GMT

mike.berkani

Mike Berkani

R.EMIGRANTI ,un Ali dhe alberti ,deshirojme ti urojme babit dhe mamit 20 vjetorit ne marteses ,jeni emigranta te pa lodhur ju falemindert per cdo dite qe jemi se bashku,ju pershendesim me nje kenge shkodrane popullore.

June 6, 2013, 2:11 a.m. GMT

Guest

Guest

jam fatosi nga pogradeci jeni te mrekullueshem na keni kenaqur dua te pershendes nenen time me kengen e nenes te bashkim alibalit n.q.s ju ndodhet faleminderit

May 30, 2013, 12:27 a.m. GMT

Guest

Guest

jam nje degjuese e rregullt nga Virgjinia e pershendes stafin e radio emigrantin qe na kenaq me kenget e bukura te atdheut tone te dashur .Jeni te mrekullushem ,ju faleminderit shume.Zoti u bekofte.

May 29, 2013, 2:11 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio emigranti jeni fantastik nga greqia

May 23, 2013, 10:01 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga djemt e elbasanit adelaide australi shum pun te mir bekim the fatjona

May 4, 2013, 2:24 p.m. GMT

Guest

Guest

kjo radio na mban te gjalle neve ne mergim, faleminderit radio emigranti nga wolverhampton

April 20, 2013, 1:35 a.m. GMT

Guest

Guest

shume radio e mire

April 10, 2013, 5:43 a.m. GMT

Guest

Guest

nis radio

March 30, 2013, 4:59 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio emigranti jam nje degjuese rregullt .Kenget tona jane te mrekullushme dhe kenaqem kur i degjoj dhe eshte merita juaj si radio qe na i bini ne shtepite tona sado larg qe jemi,malli eshte i papershkruar por radio emigranti na afron shume me kenget e bukura te vendit tone. Zoti u bek see more... ofte

March 4, 2013, 1:58 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendeje nga Boston.Telefonat nuk punojne keshtu qe Kris nuk mundet te telefonoj por te degjon.Ne jemi kunder martesave me te huaj.Ku ka me mire se nje nuse apo nje dhender qe di gjuhen dhe zakonet e tua. Me nje potpuri permetare dasme pershendesim gjithe shqiptaret ne Boston

Feb. 9, 2013, 2:03 a.m. GMT

Guest

Guest

hi un jam Kris na Boston,falemedrit per perndetjen

Jan. 20, 2013, 8:13 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga gentian nga londer

Jan. 19, 2013, 2 a.m. GMT

Guest

Guest

na ber nje keng rep

Jan. 13, 2013, 7:48 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga nikolini shkodran ne londer.ju uroj gezuar vitin e ri ju si staf dhe te gjithe shqiptaret ku do qe ndollen.do kisha qef tju pershendesja me 1 keng te bujar qamilit (hajde nuse ne shkoder po qe se keni mundesi faleminderit

Jan. 2, 2013, 2:11 p.m. GMT

Guest

Guest

Nqs keni tel ma jepni.. my phone nr is 203 2433842

Dec. 31, 2012, 1:43 a.m. GMT

Guest

Guest

Kam kohe qe dua t'ju kontaktoj.Veli quhem nga Connecticut,usa. Me pelqen kjo radio dhe clodhem cdo weekend duke ju degjuar.urime. Me kengen Qaj maro qaj moj bij. Pershendes stafin tuaj. te afermit e mi ne Lushnje, vellan ne Brooklyn, motrat ne athine dhe gjithe shqiptaret ne mbare boten.

Dec. 31, 2012, 1:42 a.m. GMT

mike.berkani

Mike Berkani

NR.1 RADIO EMIGRANTI GEZUAR 2013 JU FALEMINDERIT ,SUKSESE ,RRESPEKT.

Dec. 30, 2012, 4:10 p.m. GMT

Guest

Guest

Bekim dhe Fatjona ju urojme gezuar festat ,qofshi si ju do zemra ,jeni te palodhur na hiqni lodhjen ,merzitjen dhe mallin e madh qe kemi per vendlindjen.Zoti u bekofte gjithe te mirat

Dec. 26, 2012, 12:22 p.m. GMT

Guest

Guest

radio emigranti mengjes dreke darke jeni me te miret ky eshte ilaci yne ketu ne amerike,ju pershendes me kengen e ali fara romale,gezuar festat,dorina

Dec. 25, 2012, 10:32 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio emigrant un quhem dorian hamzallari nga korca dhe jetoj ne Chicago ju pershendes dhe ju falenderoj nga zemra sepse na nxirni mallin me respektD.H klm sot

Dec. 23, 2012, 2:53 p.m. GMT

mike.berkani

Mike Berkani

ju kame shoke te ngushte radio emigranti,quhem Mike berkani ashtu i kame dhe dy shoke te vecante esat aloshin dhe erfan domnorin jemi MARATONOMAKET E 100 VJETORIT TE PAVARESIS 2012 45 KM. ULQINE SHKODER JU FALENDEROJME PER PERKRAHJEN EJUAJ ME NJE RRESPEKTE TE VECANTE ,RROFTE POPULLI SHQIPET ARE NE see more... GJITHE BOTEN. R.EMIGRANTI ,RRESPEKT.

Dec. 23, 2012, 6:06 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje fatjona dhe bekim.ju falenderoj nga zemra per keto emocione qe na jepni nepermjet kengeve.me nje kenge korcare dua te pershendes familjen time,shoket e mi si dhe gjithe shqiptaret emigrante kudo qe jane.aureli-greqi

Dec. 10, 2012, 1:25 a.m. GMT

Guest

Guest

jam nje degjuese e rregullt e radio emigrantit ,nuk mund te gjej fjale ta pershkruaj punen e shkelqyer qe beni ju Bekim dhe Fatjona .Jam shume e emocionuar per atmosferen e festes se 100 vjetorit te Panvarsis qe na prute ne radio .Ju falenderoj nga zemra gezime e lumturi paci dhe vazhdojeni kete mis see more... ion te rendesishem per gjithe emigrantet kudo qe ndodhen ne bote

Dec. 6, 2012, 7:38 p.m. GMT

Guest

Guest

radio e te gjitheve. Hallall

Nov. 26, 2012, 12:26 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni te mrekullushem Bekim dhe Fatjona ju uroj nga zemra gezuar 100 vjetorin e Panvarsis .Uroj gjithe shqiptaret kudo ku ndodhen ta kujtojne kete dite te shenuar per atdheun tone te dashur.Radio emigranti po na afron shume me atmosferen e kesaj feste te rendesishme.Zoti ju bekofte ,na kenaqet me at see more... mosferen qe na krijoni ,ju faleminderit

Nov. 25, 2012, 2:57 p.m. GMT

Guest

Guest

Un jam nje degjues i rregullt i radios emigranti un jetoj ne italy trento rovereto me quajn dritan laho nga sukthi i durrsit ju jeni te mrekullueshem si staf dhe hall ju a boft zoti qe flisni per 100 vjetorin e shqiperis por sa e preokupuar esht shteti jon

Nov. 21, 2012, 6:19 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje zonja fatjona dhe zotni bekim jam nji degjuese e regull ekesaj radio jeni te mrekullueshem pershendes te gjith te dashurit e mi nga dibra e madhe me kengen a ka pranver ke shtepia

Nov. 15, 2012, 1:15 a.m. GMT

Guest

Guest

ju falenderoj radio emigranti jeni te mrekullushem ,kenget qe na jepni na bejne te ndihemi prane vendlindjes qe na mungon shume .zemra ju gezofte

Nov. 14, 2012, 7:03 p.m. GMT

Guest

Guest

ju faleminderit shume per keto kenget e bukura qe na jepni . ju degjojme gjithmone ,jeni te mrekullushem.

Nov. 12, 2012, 12:54 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni te mrekullueshem,,nga studentet ne kine.

Nov. 11, 2012, 8:04 a.m. GMT

Guest

Guest

te dashur fetjona dhe bekim jeni te mrekullushem ju pershendes nga australije duate ndi ghoj nji kenke nga shqiperija e mesme

Nov. 1, 2012, 12:50 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Kosovarja ne vendbanim ne France ! Ju faliminderit per muziken e paster shqipe qe po na dhuroni,ju degjojme me knaqesin me te madhe,suksese !

Oct. 27, 2012, 8:28 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga lutraqi

Oct. 22, 2012, 10:25 a.m. GMT

Guest

Guest

jeni me te vertet radio emigranti.

Oct. 7, 2012, 8:07 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje Radio emigranti ,na kenaqni me kenget qe trasmetoni per ne emigrantet .E filloj diten me kete radio me kenaq shume.Muzika dhe kenget tona jane te mrekullushme.Jam shume larg por radio emigranti me afron shume .Shendet ,lumturi paci gjithmone.

Oct. 5, 2012, 12:22 p.m. GMT

Guest

Guest

jam 1 emigrante quem efti me banim n itali.urime per emisionin e bukur.me 1keng t petrit barishes quet cunat e beratit,pershndes familen time nberat idua shum dhe mezi pres ti takoj.shendet dhe urime nga un efti

Oct. 3, 2012, 12:14 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje jam dita nga anglija pershendes familjen time ne tiran .Dhe nje pershendetje per stafin jeni te mrekullushem Me kengen kuq e zi

Sept. 30, 2012, 11:18 a.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendes me nje kenaqesi te posaceme,RROFTE POPULLI SHQIPETAR,mustafe berkani.

Sept. 11, 2012, 8:22 p.m. GMT

Guest

Guest

rrofte shqiptaria.

Sept. 1, 2012, 8:03 p.m. GMT

Guest

Guest

rrofte populli shqipetar

Aug. 31, 2012, 6:16 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio emigranti ,jeni ilac per emigrantet ,malli dhe dashuria per vendin eshte i papershkrushem por ju me keto kenge qe jepni na beni te ndihemi mire .Ju falenderoj nga zemra ju kendofte zemra gjithmone.

Aug. 31, 2012, 5:31 p.m. GMT

Guest

Guest

tenderuar fatjona dhe bekim ju pershendesi nga australia endighoj programin na kenaqet me ato kenge te bukra

Aug. 30, 2012, 2:50 a.m. GMT

Guest

Guest

radio e mbrekullushme na ndihmon shume te largojme sado pak mallin qe kemi per vendin tone.ju urojme ju gezofte zemra gjithmone paci gezime e lumturi ne familjet tuaja.kenget jane shume te bukura .

Aug. 29, 2012, 6:58 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio emigranti jeni programi me i degjuar per ne shqiptaret jasht atdheut

Aug. 23, 2012, 10:42 a.m. GMT

Guest

Guest

hi faleminderit te gjitheve atyre qe mundusuan kete program ne line

Aug. 4, 2012, 3:46 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Suedia !!! Tomi quhem , ju falenderoj per kete emision me muzike shqiptare , na kenaqet shume dhe na , nxirrni mallin per shqiperine , jeni ne te vertete per falenderuar statusin tuaj dhe drejtuesve te emisionit , ju faleminderit te gjitheve . nga Tomi , ne suedi .2012 07 17

July 17, 2012, 8 a.m. GMT

Guest

Guest

urime per kete stacion dy dit me par vajza e madhe me kerkoi disa emera te kengetareve shqiptar se pse ka datelindjen dhe i donte per te ber nje sd dhe te kercejn ne festen e 18 vjetorit , dhe un nuk mbaja mend asnje fal jush dhe programit tuaj i gjeta ju falenderoj nga zemra efi nga Adelaida e Aus see more... tralis se larget.

June 28, 2012, 7:37 a.m. GMT

Guest

Guest

NGA GEZIMI HARROVA TJU THEM EMERIN TIM ME RESPEKT BURBUQA NGA ADELAIDAE AUSTRALIA E LARGET ME CFAR KENGE QE DESHIRONI JU NGA JUGU NATYRISHT

June 28, 2012, 12:19 a.m. GMT

Guest

Guest

MIRMENGJESI NGA ADELAIDA E AUSTRALISE JAM MALLENGJYER SHUM KUR JU GJETI VAJZA E VOGEL NE IPODIN E SAJ DHE NJEKOHESISHT JAM GEZUAR QE JU DEGJOJ DESHIROJ TJU PERSHENDES JU TE DYVE DHE TE GJITH FAMILJEN TIME NE KUCOV GJITHASHTU DHE TE GJITH SHQIPETARET KUDO QE NDODHEN JU FALEMINDERIT JENI SHUM TE KENDS see more... HEM. QE SOT E TUTJE NUK DO TJU HUMBAS ME.

June 28, 2012, 12:17 a.m. GMT

Guest

Guest

Quhem Majlinda Jam nje degjuese e rregullt e radio emigranti.Deshiroj me kengen ku po shkon kjo bote te Aurela Gace pershendes burrin tim,vajzen dhe djalin e vogel qe solla ne jete,gjithashtu dhe ju qe jeni te mrekullueshem .URIME PER EMISIONIN

April 8, 2012, 6:50 p.m. GMT

Guest

Guest

hi emigranti

Nov. 8, 2010, 10:54 p.m. GMT

streema-team

Streema Team

Delight yourself with Adult Contemporary tracks from Tirana, Albania by listening to Radio Emigranti.

April 19, 2010, 1:44 p.m. GMT

Playlist, tracklist, top songs played coming soon...

PC requires Windows Media Player - Mac additionally requires Real Player - See FAQs for more info on how to listen to live streaming radio.