Radio Llapi - FM 103.2 - Podujevo

Save this radio to your Streema Favorites

Gjithemone me ju dhe per ju

Wall - Post a message

Guest

Guest

sabri fejzullahun goditje ne zemer

Dec. 28, 2013, 1:37 p.m. GMT

shefki

shefki

jeni ma te miret radio llapi ju pershendes katana suksese gjith te mirat

Oct. 9, 2013, 8:08 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni mat miret dhe numer 1 jeni llapi veq perpara

Aug. 17, 2013, 8:26 p.m. GMT

Guest

Guest

0120012012012

July 17, 2013, 6:15 p.m. GMT

Guest

Guest

tuna ft cozman fenix

July 16, 2013, 8:03 a.m. GMT

Guest

Guest

pse spo ban bre hala kjo radjo amundeni mena tregue edhe sa e ndreqni se spo rrihet pa ta

July 15, 2013, 6:45 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmrama jeni maa te mirt po diqka qe dy dit spoma rrak ktu ne net

July 13, 2013, 8:26 p.m. GMT

Guest

Guest

gena ft Nora

July 13, 2013, 6:59 p.m. GMT

Guest

Guest

qka spo bon ?

July 11, 2013, 10:54 p.m. GMT

Guest

Guest

pse nuk esht ka bon bre

July 11, 2013, 6:18 p.m. GMT

Guest

Guest

RADIOO LLAPIIIIIIIII. :*

July 11, 2013, 12:24 p.m. GMT

Guest

Guest

? pse nuk bon

July 10, 2013, 11:22 p.m. GMT

Guest

Guest

nja per mu qfare doni

July 9, 2013, 6:53 p.m. GMT

Guest

Guest

spo me bon

July 9, 2013, 4:04 p.m. GMT

Guest

Guest

spo ju bon mir

July 7, 2013, 2:34 p.m. GMT

kkkkkkkkkk

kkkkkkkkkk

qa so ka bon bre :::::@

July 6, 2013, 9:12 p.m. GMT

Guest

Guest

pse spo ben

July 5, 2013, 11:12 p.m. GMT

Guest

Guest

vbbbnmgngfdggagahjs

July 5, 2013, 8:39 p.m. GMT

Guest

Guest

hjdgtrekjtyl;ku;y

July 5, 2013, 2:50 p.m. GMT

Guest

Guest

ju por shendes nga wiena austrija bearti e por shendet familen edhe shoqnin tem edhe donjeten nga ferizaji shum edhe besen nga tropoja shum

June 25, 2013, 8:31 p.m. GMT

Guest

Guest

urimet e nentorit urimi i enis hajdinit

June 22, 2013, 7:26 p.m. GMT

Guest

Guest

berat vllasa mir shum

June 1, 2013, 9:15 p.m. GMT

Guest

Guest

une e dua me ngu meda me vjollcn

June 1, 2013, 8:08 p.m. GMT

Guest

Guest

JO JENI ME TE MIERET NE BOT JU DUAM SEPSE GJITHMON NE BENI TE NDJEHEM SI TE JEM NE LLAP NE VENDLINDJE JU DUAM RESPEKT

May 21, 2013, 9:50 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga zemra jeni shum te mrekullushem ju pershendes shum gjith stafin e Radio Llapit gjithtmirat

May 13, 2013, 12:24 p.m. GMT

Guest

Guest

Kisha dasht me degju kengen nga elvana gjata ft. 2po2 - beso

May 12, 2013, 12:21 p.m. GMT

Guest

Guest

kengen me te re nga lori!

May 12, 2013, 12:18 p.m. GMT

Guest

Guest

Ju pergezoi per emisionet qe po i emitoni, dhe shume ju pergezoi per moderatoren e posa pranuar Arlinda Berisha, e cila vertete eshte e lindur per kete pune, prof Duli

May 6, 2013, 12:21 p.m. GMT

Guest

Guest

PERshendettje\

May 5, 2013, 10:41 a.m. GMT

Guest

Guest

BB-LLAPI <33

May 5, 2013, 10:27 a.m. GMT

Guest

Guest

ja babii im

May 5, 2013, 10:23 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendtje nga austria pse spo ban bre radio

April 23, 2013, 7:18 a.m. GMT

Guest

Guest

pse nuk po bon bre radio llapi a bon me dit pse nuk po mundemi me ndegjue un net pershendetje nga irlada

April 20, 2013, 8:03 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje gjithe Llapianve.

April 13, 2013, 7:28 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendes Dionin nga podujeva

April 10, 2013, 8:30 p.m. GMT

Guest

Guest

88.1 Radio vizioni

April 8, 2013, 12:58 a.m. GMT

Guest

Guest

genta e kam provuar kete kenge ta ndegjojm

April 2, 2013, 8:15 a.m. GMT

Guest

Guest

florimi e naimi poe ujron qiken e vllaut blerten me burim beqirin

March 30, 2013, 6:49 p.m. GMT

Guest

Guest

naim vrella e perqendet qiken e vlait blerten me martesen meburim beqirin kangen sa bukur na ka dal nusja

March 30, 2013, 3:39 p.m. GMT

Guest

Guest

nana florija nga amerika e perqendet qiken blerten me martesen me burim beqirin ne kosov po du me ja qit kangen sa bukur na ka dal nusja flm ju gjith ju dua radio llapi

March 30, 2013, 3:37 p.m. GMT

Guest

Guest

dua dua dua tjom loti yt leryic mester nga blerta beqiri nga amerika e e perqendet burrin burim beqirin jet te lumtur burim na dujna nuk na pritet deri vish ne usa

March 30, 2013, 3:29 p.m. GMT

Guest

Guest

blerta beqiri kanga ku je ku je edhe dua dua dua tjom loty jt

March 30, 2013, 3:26 p.m. GMT

Guest

Guest

blerta beqiri e perqendent burrin burim beqirin ne prishtin me gjith familjen e vet te dua burim

March 30, 2013, 3:24 p.m. GMT

Guest

Guest

blerta e ka 1 vlla edhe baben e nanen

March 30, 2013, 3:16 p.m. GMT

Guest

Guest

vllahi ja urun motores blertes martesen me burim beqirin me kangen sa bukur na ka dal nusja

March 30, 2013, 3:16 p.m. GMT

Guest

Guest

baba nga amerika ja urun marteses qikes blerta me burim beqirin me kangen sa bukur na ka dal nusja flm gjith ju

March 30, 2013, 3:15 p.m. GMT

Guest

Guest

florija nga amerika

March 30, 2013, 3:13 p.m. GMT

Guest

Guest

nana florija po e urun qiken blerten martesen me burim beqirin me kangen sa bukur na ka dal nusja flm gjith

March 30, 2013, 3:11 p.m. GMT

Guest

Guest

un jom nana e qikes qiken blerta u martu me dhandurin burim beqiri edhe kam qef me ja qit ni urime nana florija poe urun qiken blerten me martesen me burim beqirin ni muzik qe thirret sa bukur na ka dall nusja po du me ja qit flm te gjith

March 30, 2013, 3:09 p.m. GMT

Guest

Guest

a muni me ma ba ni urime

March 30, 2013, 3:01 p.m. GMT

Guest

Guest

muzika osht shum mir

March 30, 2013, 2:58 p.m. GMT

bashkim.rofuna

Bashkim Rafuna

radjo llapi

March 22, 2013, 11:09 a.m. GMT

Guest

Guest

hej lsho mir

March 21, 2013, 10:49 a.m. GMT

Guest

Guest

jam habibja nga prishtina ju pershendes ma te mirt jeni veq vazhdoni aban ni kang nga lendita selimi ju faleminderit klm

March 13, 2013, 5:52 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje ma te mirt radio llapi nese e merni ket leter kam ni deshir muzikore afrimin me linditen duet i shkelqyer klm

March 13, 2013, 5:29 p.m. GMT

Guest

Guest

hasim abdullahu pershendetje radio llapi a ka mundsi kengen e bec sinanit

March 10, 2013, 11:20 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje Nga Ramadani Nga Spanja jeni shum te mir qe ka mundsi kangen E Gjyste Vulaj

March 8, 2013, 6:05 p.m. GMT

Guest

Guest

radio besiana

March 8, 2013, 4:57 p.m. GMT

Guest

Guest

Përshendetje nga Florentina nga Podujeva jeni shum te mir qe ka munsi kangen Shyrete Behluli & Poni Jemi Një

Feb. 28, 2013, 10:14 a.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendet astriti nga vushtrrija jeni te mrekullushum qe ka munsi kengen e naser brisha do te doja

Feb. 27, 2013, 12:53 p.m. GMT

Guest

Guest

Urime 5 vjetori i pavarsis se kososves !! ; Pershendes te xhith stafin e Radio Llapit ,ju lutem te percillni me kang patrotike jeni te shkelyshum derimetani por edhe mbane metutje mosti harrojm kanget tona se per ne shqiptaret mashum namajten xhall kanget se edhe historija se historjia jon see more... shqiptre mevite kishte buluar pluhri por sot uba ralitet tung nga un Avni Murgull !!!!!....

Feb. 17, 2013, 12:38 p.m. GMT

Guest

Guest

tung llapi vertet kur po degjojm juve sikur me qen podujeve kisha pas deshir sinan vllasalie trimate liris.vllazerimi kanada

Feb. 14, 2013, 3:06 a.m. GMT

Guest

Guest

abon ni kèng nga Gjyste Vulaj - Jam e lindur per ty djal safeti jam

Feb. 8, 2013, 12:31 p.m. GMT

Guest

Guest

tung radio llapi ju pershendet media nga angli

Feb. 2, 2013, 11:57 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio llapi pershendes te gjith llapiant me kengen ngjyra e kuqe nga flori besi itali ciaooo

Feb. 1, 2013, 8:26 p.m. GMT

Guest

Guest

tung radio llapi jen me te miret

Feb. 1, 2013, 8:22 p.m. GMT

Guest

Guest

si jeni radio llapi iliri nga millosheva desha tju pershendes stfin e juj dhe desha ta degjoj kangen ma te re te medes

Feb. 1, 2013, 6:22 p.m. GMT

Guest

Guest

Radio Llapi jeni te mrekullushem ndihna mir kur ju ndixhoj sikur ne vendlindje!!! ju pershendes texhith stafin zemersisht e Radio Llapit tung Avnia

Jan. 30, 2013, 9:53 a.m. GMT

Guest

Guest

Jeni te mrekullushem Radio Llapi,ndihna mir kur jundixhoj, kini talent te shkelqyshm veq vazhdoni se jeni te paret jeni pa koment ,edhe pse jom larg vendlindje ndihna sikur ne podujev...

Jan. 30, 2013, 9:27 a.m. GMT

Guest

Guest

Radio llap jeni me te miret vetem nje kerkers kam ne toplista ta veni edhe kengen e kam pas ju lutem shum shum jeni me te miret<3

Jan. 27, 2013, 4:46 p.m. GMT

Guest

Guest

Me radio Llapin na beni ta ndijm vehten te dashur me Llap-Kosoven e dhashur.Paqi shendet dhe jete te gjat ne Radio llap ju pershendesim nga gjermanija .

Jan. 27, 2013, 11:01 a.m. GMT

Guest

Guest

Jeni shum te mir ,pershendetje Llapit nga gjermanija

Jan. 27, 2013, 10:56 a.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendet albani nga prishtin dhe desha ta pershendes dashnoren time anonime ne qofse ben me nje keng nga motrat abazi nuk ta boj hallall ju pershendes nga zemra dhe jeni ma te miret

Jan. 25, 2013, 11:55 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendet lumja nga ferizaj perfekt te degjushum

Jan. 24, 2013, 8:16 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio llapi jeni perfekte

Jan. 24, 2013, 8:15 p.m. GMT

Guest

Guest

RADIO LLAPI JENI ME TE MIRET JU PERSHENDET HAVA

Jan. 22, 2013, 6:37 p.m. GMT

Guest

Guest

llapi ma te mirtit

Jan. 21, 2013, 9:50 a.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendes linda nga zvicra me nje keng te Mentor Kurtishi Lotet e Nanes.Ciaoo

Jan. 21, 2013, 9:25 a.m. GMT

Guest

Guest

radio llapi ma te mirtit

Jan. 19, 2013, 8:06 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pèrshendet safet nga italia abon ni kèng nga genta ismaili Nuk dua tjeter ju dua shum juve dyave ciao

Jan. 18, 2013, 12:54 p.m. GMT

Guest

Guest

safeti nga italia ju pèrshendet abon kengen e genta ismajlit kthehu ciao

Jan. 18, 2013, 12:25 p.m. GMT

Guest

Guest

ju lutem kengen e genta ismajlit kthehu

Jan. 17, 2013, 9:28 p.m. GMT

Guest

Guest

e pershendes shum radio llapin e posaqerisht nipin tim te dashur haradin bashoten artistin e ardhshum te llapit hej dino daja te do shum

Jan. 17, 2013, 9:28 p.m. GMT

Guest

Guest

nese ka mundesi kengen e genta ismaijlit kthehu serish te un flm per mirkuptim ndegjues i rregullt ne prishtine ajet govori

Jan. 17, 2013, 9:24 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni te pelqyer nga ne ndegjuesit se po naj plotsoni deshirat tona muzikore falemderit shum radio llapi nga ajeti prishtin

Jan. 17, 2013, 9:22 p.m. GMT

Guest

Guest

hej te lutem leshoni kengen dafi e kam pas

Jan. 17, 2013, 12:08 p.m. GMT

Guest

Guest

jfdkghdfdjhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahahahahahhaahahahahahahahhaahahahahahhaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahahah

Jan. 17, 2013, 12:03 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmengjesi radio llapi jupershendet arlinda

Jan. 17, 2013, 8:57 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje juve ne radio a esht live programi ne net se pram ska qen pram ka qen rrian deri syfyr

Jan. 16, 2013, 9:39 p.m. GMT

Guest

Guest

per labin une votoj besi

Jan. 16, 2013, 8:46 a.m. GMT

Guest

Guest

jom du ke ju degjuar ne itali me bene te nhjemen afer podujeves

Jan. 13, 2013, 11:07 p.m. GMT

Guest

Guest

j ni shum te mir

Jan. 13, 2013, 11:05 p.m. GMT

Guest

Guest

O LLAPI JENI MA TE MIRET

Jan. 8, 2013, 3:02 p.m. GMT

Guest

Guest

O TA HA BUZEN O PREMT JE MA I MIRI PASH ZOTIN KTHE AFERDITA

Jan. 8, 2013, 3 p.m. GMT

Guest

Guest

llap radio the besttttttttt............

Dec. 19, 2012, 11:23 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga astana kazakhstan jehi perfekt ju urojm suksese

Dec. 12, 2012, 2:36 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendes radio llapi jeni me te miret nga gramosi ju pershendet gramosi nga sallabaja jeni ma te miret radio llapi

Dec. 11, 2012, 1:05 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje e pershendes shumm moderatoren e re simpatike linden nga delvina <3

Dec. 11, 2012, 1:01 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmengjesi radio llapi ju pershendet learti nga lebana

Dec. 11, 2012, 7:57 a.m. GMT

Guest

Guest

nese ka mundsi me lshue kangen e adrian gaxhes edhe florjanit

Dec. 10, 2012, 1:54 p.m. GMT

Playlist, tracklist, top songs played coming soon...

PC requires Windows Media Player - Mac additionally requires Real Player - See FAQs for more info on how to listen to live streaming radio.