Radio Vala Rinore - FM 94.7 - Pristina

Save this radio to your Streema Favorites

Wall - Post a message

Guest

Guest

ju dua jeni me te miret nga besarta

Jan. 31, 2014, 9:58 a.m. GMT

Guest

Guest

a bon me cek emrin e nje muzike anglisht qe pe lshoni shume shpesh eshte dyqysh me i can qashtu diqka

Jan. 19, 2014, 9:24 a.m. GMT

ilire.demaj

Ilire Demaj

a bon kengen e e lita 5 heshtja jote diqka me thote ilirja nga prishtina

Jan. 9, 2014, 4:02 p.m. GMT

ilire.demaj

Ilire Demaj

jeni me te miret prej te gjithave stacioneve te radios

Jan. 9, 2014, 3:40 p.m. GMT

Guest

Guest

why does it take so long to function this radio

Aug. 6, 2013, 5:48 p.m. GMT

Guest

Guest

A ka ndonje online

July 6, 2013, 11:25 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Afghanistani

July 6, 2013, 11:23 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga nita jeni nr 1,dhe qe ka mundsi kongen e remzie osmanit per mua ishe kryeveper

June 29, 2013, 2:39 p.m. GMT

Guest

Guest

mm vmbn nb mn

May 10, 2013, 9:23 p.m. GMT

Guest

Guest

te dua shume buq

May 10, 2013, 9:20 p.m. GMT

Guest

Guest

Na e nguli Hashimi :S. Madafaka :@

April 20, 2013, 9:58 a.m. GMT

Guest

Guest

me kengen i dehur jam pershendes shume tinen Valoni

April 18, 2013, 12:58 p.m. GMT

Guest

Guest

radio vala rinore jeni 1

April 13, 2013, 11:47 a.m. GMT

Guest

Guest

Radio Vala Rinore

April 8, 2013, 2:44 p.m. GMT

Guest

Guest

aferdita nga prishtina e pershndet ish te dashurin me kengen edhe pa ty po bojka nga gili hahahah mpuqqq e kiss

April 8, 2013, 12:53 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung vala rinore nga ardian cakiqi ,,e pershendesim voglushin bebin ton naiv viganin me kengen kur te rritem dhe i deshirojme rritje sa me te shpejte dhe me lehtesime , njekohsisht urimit i bashkangjiten edhe koleget e mia lenushi dhe ditushi ...mpuqq nga ne per vigin

March 29, 2013, 11:59 a.m. GMT

Guest

Guest

perderisa te tjeret pushojne ne punojme , mpuqqq nga lena

March 22, 2013, 2:24 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung nga besi me kengen jam djal djal hastret ty te paskam pas kysmet ... qe e kendon labinot tahiri labi e preshndes shume jaranin tim te vjeter refken dhe i them a pe thejm sonte a jo , mpuq nga besi

March 22, 2013, 2:23 p.m. GMT

Guest

Guest

E pershndes Arditen shume me kengen e afrim muqiqit NE PO NDAHEMI

March 22, 2013, 8:39 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga stafi me i larte i kompanise ...i pershendesum punetoret tane dhe ju deshirojme pune te mbare dhe te palodhshme dhe njekohsisht ne menyr speciale i pershendes mukin, metin, limin dhe besin me kengen LUJMA DOREN dhe me nje dance tqart qysh dijn ata me kcy ...deri te henen ..mirmbetsh see more... it

March 15, 2013, 12:35 p.m. GMT

Guest

Guest

e lus dj Ossin me i postu te gjitha muzikat anglisht se do pi ngoj veq npun e nshpi spo di mi gjet :P ju pershendes gjith stafin ne veqanti Dj ossin# i papar je vlla#

March 6, 2013, 11:53 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga ditki , i pershendes koleget e mi dhe ju bej apel qe te kene kujdes kur te kalojn rrugen se u bo shum rrezik per qdo dit po raportohet ne lajme per viktimat e stafit tone..keshtu qe beni syt 4 kur ecni rruges ..mpuq mpuq

March 1, 2013, 2:34 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni number ONE !!!1

Feb. 26, 2013, 1:19 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga une tuti dhe xina , i prshndes 2 koleget e mija diten dhe lenen me kengen e bleors ktheu duke ju uruar nje dite te kendshme e te palodhshme dhe njekohesisht duke iu kerkuar te falur per keqkuptimet mpuq e keni edhe nga nisi

Feb. 26, 2013, 1:16 p.m. GMT

Guest

Guest

me kengen thret prizreni mori shkoder envi e pershndet jaranin e tij me porosin moti se kem qu najnjo kur po dalim veq pre qefin e loqkes tone , tung e te pershndes shume o jarani jem ,, Envi .

Feb. 25, 2013, 2:27 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga une fifi ju pershndes shume dhe ju uroje nje dite te mbare duke ju deshiruar mos lodhje, me kengen ermal fejzullahut dhe genes AJO e pershendes titin shume me porosin je teper i mireeee , te dua shume kiss nga fifi

Feb. 25, 2013, 2:21 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga une enisi , ju deshiroje nje dite te kendshme dhe te palodhshme me kengen e alban skenderajt nje makiato te lutem , kjo kange shkon vetem e vetem per dy koleget e mija te palodhura mpuq e kini nga kolegu i juaj nisi ju dua tuti , xina

Feb. 22, 2013, 1:38 p.m. GMT

Guest

Guest

hi njerz nga wigi what's up brrraaa brrrraaa , shume jom ne trip me ngu kongen ma ka lon ta ka lon nona , shpresoj qe keni me ma leshu ket kong se shkon per gjith stafin tem te mrekullushem hajde brrrraaa llove hugsss

Feb. 21, 2013, 2:08 p.m. GMT

Guest

Guest

PERSHENDETJE NGA UNE XHATI, ME TE VERTET SKA FJALE PER JUVE JENI TEPER TE MIRE, E KISHA KERKU NJE KENGE WE ARE THE CHAMPIONS PASI QE PROM E KA QPORDH BARCELONA MILANON , KSHTU QE TEPER NE DISPONIM JOM OLE OLE BARCA , TUNG E ME KETE FITORE E PERSHNDES EDHE MUKIN HAJDE ME TE MIRA

Feb. 21, 2013, 2:02 p.m. GMT

Guest

Guest

Ismeti e pershndet shume bashkeshorten e tij dhe e pyet se a u bo dreka oj gruee se jom cof uni , kthem pergjigje ne mob se sjon ka te vin sms e bash marak jom bo , tung edhe kerkoje kongen mirmrama i zoti i shpise nga xeni

Feb. 20, 2013, 2:34 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga venera nga gjilani e pershndes vigin shume me kongen djali i ri namuzli , mpuq shume

Feb. 20, 2013, 2:31 p.m. GMT

Guest

Guest

Alberti nga vushtrria e pershendet shume veliun me kongen amaneti nga vesa luma

Feb. 20, 2013, 2:30 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga resa jeni me te miret , a ka mundesi kengen e fatmagylit me ma leshu kjo kange shkone vetem per dashnine time te vetme dhe perjetshme mitin , te dush fort resa.

Feb. 20, 2013, 2:27 p.m. GMT

Guest

Guest

keni ju pershndet me kengen ibrahim tatlises bebegim ose kengen e adeles qajo ma e reja qe ka dal se teper me pelqen se shkon si slow dyqysh edhe ma nal hezin se jom shume i shpurdhit veq kcej si kumpiri ne val edhe pse sjom i vetmi se ktu me bashkangjitet edhe besi qe eshte nje llegend e vertete see more... bile kush smunet mi ja kalu per kercim , hajde puci

Feb. 20, 2013, 2:22 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung nga visi, si qdo dite tjeter edhe sot ndihem shume nice duke ju degjuar juve , ne kete rast deshta ta shfrytezoje rastin dhe ta pershndes dinen me kongen e lady gages alehandro ...

Feb. 20, 2013, 2:18 p.m. GMT

Guest

Guest

hey vala rinore jom dita nga prishtina nje vajze e re e bukur e gjate sharmante non stop e degjoje radion e juve se jeni njesha per kosove skeni shoqe muj me than edhe per me larg shqipni maqedoni e diaspore, deshta vetem me ju pershendet stafin e juve dhe kerkoje kongen e adelina ismajlit MOS ME N see more... DAL hahaha edhe pse ska kush qe mnal heheh ihihih mpuqi

Feb. 20, 2013, 2:11 p.m. GMT

Guest

Guest

heyy vala rinore qkemi a po lodhni si po kaloni , ne mire jem qitu ne ambient te punes me te vertete e kem perfekt punen j kshtu qe po ju ngojme juve me kalu koha ma shpejt se gjith diten veq rrime e spo shkone hiq orari e kshtu qe vendosem me kerku nje konge nga sinani mos ja falni e qe shkon vete see more... m e vetem per nisin

Feb. 20, 2013, 2:05 p.m. GMT

Guest

Guest

o pershendetje vala rinore , a ka mundesi kongen te ka lali gjan se teper m kall qajo kange kaloni bukur hajde me te mira nga tuti, xini dhe nisi ...

Feb. 20, 2013, 2:01 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni ma te mir jetoni prizren po si kah mudesi e milishu valat ma te forta se shum dopt po nihet ne pz flm me respekt \

Feb. 18, 2013, 9:58 p.m. GMT

Guest

Guest

kiss kiss kiss kiss

Feb. 14, 2013, 2:01 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmengjesi vala rinore ...jam ardiani e pershendes te dashurin ilirin dhe ja uroj shen valentinin nga zemra dhe i them qe e dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Feb. 14, 2013, 7:50 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga xina e pershendes teuten dhe nisin me kengen KOMBINIM FATAL puq puq

Feb. 12, 2013, 12:56 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga un vigi, sot po ndihem 10 vjet ma i ri se jom rru edhe kom vesh seter edhe shum mir po nihna si llokum e pershendes kolegun tim ardianin me kengen TE KA LALI SHPIRT MPUUUUUUUUUUUUUUUQQQQQQQQQQQ

Feb. 11, 2013, 9:53 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga un ardiani, jam tejet i gezuar qe me ne fund me trokiti fati ne dere dhe e gjeta lumturine qe e kam kerkuar me vite ...mezi spo pres ta kaloj sh . v. me te dashurin tim ilirin dhe i them qe e dua shummmmmmmmshummmshummm p.s. thnx per tmrenshme mpuuqqqqqqqqqqqqqq i dashur

Feb. 8, 2013, 8:36 a.m. GMT

Guest

Guest

Tung nga flokqi e pershendes vllaun tim qeloshin me kengen fati i zi me porosin ma nxive jeten beso , kiss e mpuq

Feb. 7, 2013, 11:40 a.m. GMT

Guest

Guest

tung tung nga visi pershendes te fejuaren time me kengen jena gzu moj jen gzu dhe i them me te vertet je e perkryer , je yll i vertet qe ma ndriqon jeten , hajde me te mira !

Feb. 7, 2013, 11:38 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga visari i pershendes shoket dhe shoqes dhe ju uroj pune te mbare si dhe i pergezoj per kontratat e reja duke ju deshiruar mju shku sa ma shpejt muaji shkurt mpuq mpuq per metin dhe mukin

Feb. 4, 2013, 9:21 a.m. GMT

Guest

Guest

tung nga une bukuroshja e prishtines , me te vertete cdo fjale per juve eshte e tepert jeni me te mirettt mpuq nga vitushi

Feb. 1, 2013, 2:44 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga visari e pershendes dep juridik dhe dep e sigurimeve e sidomos ardianin qe osht i vetmuar ne keto momente me kengen SHIU I VERES...mpuq ardi mos u merzit se vjen vigi

Jan. 31, 2013, 9:08 a.m. GMT

Guest

Guest

gjith stafi realizues e pershendesim mukin dhe metin me kengen MUAJ I MALLKUAR ISH JANARI...

Jan. 30, 2013, 10:33 a.m. GMT

Guest

Guest

jam fisi nga fililala e pershendes teten XHYLI edhe i them qe kisha pas qef me ma msu qat dance qe pe kcen vet se shum mir po kcen juhuuuuuuuuuuuuuu

Jan. 30, 2013, 9:13 a.m. GMT

Guest

Guest

tung nga un ardiani e pershendes shokun tem enisin dhe gjith klasen politike te kosoves jeni te mrekullueshem cheviliamo

Jan. 30, 2013, 9:11 a.m. GMT

Guest

Guest

JAM TEVUSHI NGA PRISHTINA BESOJ QE KREJT ME NJIHNI KAM PERSHENDETJE TE VEQANTA PER V..... DHE E PERSHENDES ME KENGEN "KAM MALL " NGA BLERO ........MPUQQQ PA DHOM

Jan. 30, 2013, 9:08 a.m. GMT

Guest

Guest

tung tung radio vala rinore ...jam wisky nga pr e pershendes metin dhe mukin dhe i them me na i qit rrogat sa ma shpejt se i kom do pun pa kry edhe mundsisht me na rrit rrogat ...i pershendes me kengen YAKALARSAM MPUQQQ DYVE

Jan. 30, 2013, 9:02 a.m. GMT

Guest

Guest

visari e pershendet dep . juridik me kengen poqare dhe sidomos dep e sigurimeve ...mpuqqqqq krejtve

Jan. 30, 2013, 8:59 a.m. GMT

Guest

Guest

jam visari , nje djalosh mendjemadh po ja kom anen se jom princ...srz mkan lodh punt spo kom koh asni cigare me dhez marova prej punve,,,e pershendes stafin tim dhe i uroj pune te mbare te gjithve me kangen NA VJEN DITA EDHE NEVE mpuuuuuuuqqqq

Jan. 29, 2013, 9:36 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga fifi e pershnedes dashurine e jetes time astritin dhe i them qe e dua shum...p.s ishte nje nate e paharrushme edhe thnx per qira zemer ...mpuq mpuq yakalarsam kuku per ty:P

Jan. 29, 2013, 9:32 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga Enveri edhe pse nuk me paska mbet me ju livdu se te gjitha fjalet e mira e qe i meritoni u'a paskan thene deshta veq me ju pershendet edhe me kerku kengen "destan beu " faleminderit shume Envi

Jan. 25, 2013, 11:33 a.m. GMT

Guest

Guest

Vala rinore jeni me te miret une ju degjoj cdo dite te gjitha punet i kryej pa mundim me frekuencat tuaja cdo gje eshe me e lehte , nese kish pas mundesi kengen e sinanit lujma doren. tung nga Tevidja

Jan. 25, 2013, 9:24 a.m. GMT

Guest

Guest

tung nga kushtrimi i pershndes dostat e mi me kongen HIGH te tingulli 3nt dhe ju them qe jemi shume te chart , mos harroni sonte e ejte krejtve ju du ne aksion \HEHE pe dini ju , ishmi te veni havera kem me chillit a , deri ateher kaloni bukur bb

Jan. 24, 2013, 2:45 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung nga fifi jeni me te miret i bashkangjitem urimit te ardianit qe jeni nr 1 dhe i pershendes ca persona te caktuar me kengen e afrim muqiqit XHELOZIA mpuq mpuq nga diaspora

Jan. 24, 2013, 2:10 p.m. GMT

Guest

Guest

miremengjesi radio vala rinore ...jam leonardi -leki ..jam 20 vjeçar dhe jam krenar per te dashuren time dhe i them qe e dua shummm e pershendes me kengen e sinanit TATUAZH se qashtu mu ka bo ajo mu edhe so kam heket hiq...p.s. sot jom ntop form edhe e pershendes xhatin mpuq mpuqqq

Jan. 24, 2013, 8:25 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje radio vala rionore , jam ardita dhe e pershendes shum lenen dhe i them qe je ma e mira veq vazhdo , e di qe i pelqen kjo kenge per qata pe shfrytzoj rastin me pershendet me GANGNAM STYLE p.s. nket urim hin edhe graniti qe i pelqen shum kjo kange PUQI PUQI NITI

Jan. 23, 2013, 10:01 a.m. GMT

Guest

Guest

tung tung radio vala rinore , jam vigi dhe e pershendes kueshen tem teuten me kangen KUR KA RA KUSHTRIMI N KOSOVE se i pelqen shum kksaj kjo kang kiss e ki

Jan. 23, 2013, 9:52 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje te perzemerta nga dita dhe lena ..i pershendesim tutin dhe zinen te cilat sapo jane ngritur ne pozite , ja urojme postin e ri dhe i pershendesim shum me kengen NA VJEN DITA EDHE NEVE ....mpuq mpuq

Jan. 23, 2013, 9:45 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga meti dhe muki big bosat ju pershendesim me kengen e tarkanit YAKALARSAM MPUQ MPUQ

Jan. 23, 2013, 8:37 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga enisi, e pershendes te dashuren time zanen dhe i them qe e dua shum ...p.s e dashur jom shum smut kom nevoj per ty se marova ...a ka mundsi me pershendet zanen me kangen te dua ty nga soni malaj...mpuqqqq zana je ma e mira

Jan. 22, 2013, 8:27 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Besi dhe Limi jeni te mrekullushem veq vazhdoni !!!

Jan. 22, 2013, 7:57 a.m. GMT

Guest

Guest

mirdita nga graniti-niti ju uroj nje dite te kendshme me kengen ngjyra e kuqe

Jan. 21, 2013, 1:37 p.m. GMT

Guest

Guest

vigi dhe wisky kerkojme nje kenge te leonora jakupit mundesisht O BEQAR A JENI GJALL hahahaha pe dini ju se shum na pelqen edhe leonora osht shum e fort shum e mir nr 1 osht ...KISS E KENI NGA vigi ft wisky e presim kengen me padurim jeni me te miret

Jan. 21, 2013, 12:03 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje a kish pas mundesi kongen per ty po vdes me ma lshu ju lutem sa ma shpejt se skom kohe shume se jam nxan mpuq mpuq nga Dani

Jan. 21, 2013, 11:59 a.m. GMT

Guest

Guest

mirdita pershendetje nga ardian cakiqi jeni me te miret puq puq

Jan. 21, 2013, 11:58 a.m. GMT

Guest

Guest

mirmengjesi vala rinore jeni ma te miret a ka mundei nej kengen nga fisniket ju lutem shum

Jan. 7, 2013, 8:51 a.m. GMT

gane.ndreci

Gane Ndreci

ganja deshiroj qat kengen qe pe lshoni gjdo mengjes stay with me dhe tell me why spo ja di emrin nese bon do ja u di per nder

Dec. 12, 2012, 8:49 a.m. GMT

Guest

Guest

afrimi deshiroj nje keng nga argjentina ramosaj si shiju

Dec. 8, 2012, 4:44 p.m. GMT

Guest

Guest

rimi dhe dyli kerkojm nje keng nga mariza ikonomi

Dec. 8, 2012, 4:40 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje vala rinore ,afrimi abdyli ardi dhe bili kerkojm kengen e ermalit me genen

Dec. 8, 2012, 4:22 p.m. GMT

Guest

Guest

radi vala rinore

Nov. 3, 2010, 2:04 p.m. GMT

streema-team

Streema Team

Explore Top 40 songs from Pristina, Serbia by playing Radio Vala Rinore.

April 20, 2010, 2:57 p.m. GMT

Playlist, tracklist, top songs played coming soon...

PC requires Windows Media Player - Mac additionally requires Real Player - See FAQs for more info on how to listen to live streaming radio.