RTK 1 - Pristina, Kosovo - Watch Online

Loading RTK 1... Please Wait

RTK 1 is a broadcast and satellite television station from Pristina, Kosovo, providing News shows. As part of Television of Kosovo (RTK), a public service broadcaster, RTK 1 produces and airs newscasts, sports updates and talk shows of interest to Kosovo viewers.

Visit the TV station's website

+381 38 230 102

Rr. Xhemail Prishtina nr. 12, Prishtina, Kosovo

Guest

GREETING....... I must say Dr. Obasi spell really worked and I am proud to testify also. I saw a post on how a lady got her ex boyfriend back through the help of Dr. Obasi spell and I decided to try him because my marriage was crashing and my wife was asking for a divorce. Dr. Obasi helped me and my marriage is now perfect just as he promised my wife now treats me like a prince even when she had told me before he doesn't love me anymore. well, I can not say much but if you are passing through difficulties in your relationship or marriage, contact Dr. Obasi today via obasispelltemple@gmail.com

Guest
gar58med

gar med

RTK 1 I Kosovës nese është e mundun te regullohet programi ne Live se po ka shum pengesa, po edhe ni a është e mundun te mos te ket muzikë para se te villojnë Lamet kjo dishka e pa mudun , po vetum para se te fillojnë lajmet ne vend te muzikes te ket ni pamje e Orës.

May 8, 2017, 3:14 p.m. GMT

FabianWegleitner

Fabian Wegleitner

Which movie is that?

June 1, 2016, 9:54 p.m. GMT

MiliLimi

Guest

URIME PRANIMI I KOSOVËS NË FIFA DHE UEFA HAPPY #KOSOVO IN #FIFA AND #UEFA #2016

May 13, 2016, 4:23 p.m. GMT

201320132013

shefqet Mehmeti

http://on.fb.me/1JaXAbp shkurte fejza Kush merr rrugën e gurbetit

Dec. 27, 2015, 6:47 p.m. GMT

Dragan Milekic

Dragan Milekic

BAJRAM HALILAJ -pisi normalno da te ceo svet razume!

Aug. 22, 2015, 1:01 a.m. GMT

mth7

Miro Thaqi

URIME FESTA E FITER BAJRAMIT TE GJITHVE BESIMTARVE MUSLIMAN

July 17, 2015, 3:56 a.m. GMT

sdcwecw234

sdcwecw234

muk po ban

March 26, 2015, 6:41 p.m. GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare dhe Kosovare Live Dhe Sport Live 60 Kanale Live

Feb. 9, 2015, 12:56 p.m. GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare

Feb. 9, 2015, 12:55 p.m. GMT

imehmeti2

Ismet Mehmeti

Tv programi i mengjesit pse po hargjini kohen me Sportin e ndrkombtar qe nuk karkush interesim , per kete qeshtje , e sidomos , per disa ekipe qe fare nuk qojn pesh per Kosoven e as publikun Kosovar, ma shum do te qon pesh te flitet per ekipet e Kosoves , se sa per disa ekipe qe nuk deshiroj t see more... a ndegjojn as emrin Shqiptar, jan aq shum antishqiptar siq eshte Platini e Dick Marty ,po as TV ne Bote nuk flet per te huajt siq flet tv e Kosoves kjo ni turp i atyre gazetarve qe rrin tere diten duke e percjell, qeshtejn nderkombtare te Sportit e punet e huja , kjo eshte ni antikombtarizem i poshter , dhe dihet se si i kemi punet tona sot gjithqka eshte ber Bllokad e turpit , e kjo eshte ni e keqe qe po rrejdh edhe nga gazetaret andakcak si glushet e kudres qe lehin rruges e nen ju shkon atje ku nuk duhet , po leni keto dashuri per ata qe nuk deshirojn te ju ndegjojn as emri si Shqiptar, po merrnu me vetveten per vendin tone , siq merret vet Gjerami Britania kurr as niher ne as ni rast nuk raportohet per kosoven , perveq nese ka ndoni turp, per tu tregue Botes se ja keta jan kafshet Shqiptar, ose kur ka te bejn me Serbin qe duhet ti akuzojn Shqiptaret,po pse o ti kafsha i Informimit , merresh me ata qe ta urrjen nene tende e rrenjen tende pse je kafsh i turpit te Kombit, pase nuk merresh me veten me vendin tend pse nuk e rrespeton vetvetn e vendin tend e Kombin tend , pse je kaq i keq i dobet, per Kombin tend , ti o i mjeri i Kombit e i vetvetes , ISMETI LONDON.

Nov. 5, 2014, 8:53 a.m. GMT