Vizion Plus TV - Tirana, Albania - Watch Online

Lajmi i minutes se fundit, argetim

Loading Vizion Plus TV... Please Wait

Vizion Plus TV is a satellite television station from Tirana, Albania, providing Entertainment shows. Vizion Plus TV produces and airs dramas, comedies, news and talk shows of interest to Albanian viewers.

Visit the TV station's website

+355 4 240 4268

Rr. "Don Bosco", Nr. 5, Tirana, Albania

No reviews yet. Be the first to post one
Guest
gerifetollari

Gerifetollari@live.com Geri1990

o qelbesira qe ne hengrt me kto valt qe nuk shigojm dot njer nje gje live qelbesira na bet me dhimbje koke

Feb. 3, 2016, 8:46 p.m. GMT

kleantsakai

Klean Tsakai

mirembremsa

Dec. 4, 2015, 10:30 p.m. GMT

TvLive

TvLive

http://www.shijoje.info <--- Shiko Tv Shqiptare Live Dhe Sport Live

Feb. 9, 2015, 12:34 p.m. GMT

EraldShehaj.44

Erald Shehaj

Kush osht tu e pa SCANADL ?

Feb. 4, 2015, 8:01 p.m. GMT

fabiana886

fabiana886

ose munt te na pergjigjeni kur trasmetoni turgunin live ne stacionin tuaj qe te lidhemi dhe ta shikojme ju bejme komplimente qe keni krijuar stacinin tuaj live ne streaming qe ne te huajt te lidhemi

Nov. 30, 2014, 1:47 p.m. GMT

fabiana886

fabiana886

munt te jepni videot e programeve sidomos ato te telenovelave si ne faqen e alsat tv se si faqe interneti eshte bere shume mire dhe shikohen dhe telenovelat neper videot qe kane ne dispozicion faleminderit per vemendjen tuaj ju shkruajme nga italia

Nov. 30, 2014, 1:44 p.m. GMT

macja64

Miu Macja

kot kot kot ne te huajt kemi nevoj me shiku

Oct. 28, 2014, 5:14 p.m. GMT

flamur.matia

Flamur Mattias

si mund ti gjej filmat e kaluar ketu?

Aug. 10, 2014, 7:31 p.m. GMT

Guest

Guest

vec shkeputje me mir ju lutem se e shofim te gjith

June 18, 2014, 4:39 p.m. GMT

alvaroo

alvaroo

ju qifsha te gjall e te vdek megjith vizjon me pronar e me krejt ca keni te medhej e te vegjel

May 16, 2014, 6:31 p.m. GMT