Radio Vizioni - FM 88.1 - Podujevo

Save this radio to your Streema Favorites

Wall - Post a message

Guest

Guest

uu saa mir

July 9, 2013, 10:17 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni ma te mirt

April 21, 2013, 9:46 a.m. GMT

Guest

Guest

shume shume mire

April 10, 2013, 8:28 p.m. GMT

Guest

Guest

tung nga leoni a mundeni me me kallzue qysh u thirrke qajo kanga e dyt qe e knojke qajo qik nese bon

April 2, 2013, 7:20 p.m. GMT

Guest

Guest

Fitim Berisha ne Reklamen mazit reisen ka nje gabim ju luten me thirrni ne tel mudsisht

March 16, 2013, 11:22 p.m. GMT

Guest

Guest

albiona nga amerika ka deshir te mdhe ta degjon kengen teka lali shpir

March 11, 2013, 10:53 p.m. GMT

Guest

Guest

ju prshendet shqipja nga amerika ju degjoj permes interrneti ju pershendes po ashtu kam deshir ta degjoj kengen malli per nene kenduar nga SHyhrete behluli

March 11, 2013, 10:50 p.m. GMT

201320132013

shefqet Mehmeti

vizioni@hotmail.com 044-292-483 , 049/603-303 Tel.Fix (+381) 038 571-888, E-mail : degjuesit@radio-vizioni.com

Feb. 17, 2013, 2:02 a.m. GMT

201320132013

shefqet Mehmeti

Nga une sh. Mehmeti ni info, per disa qe nuk e din numrin klm vizioni@hotmail.com 044-292-483 , 049/603-303 Tel.Fix (+381) 038 571-888, E-mail : degjuesit@radio-vizioni.com

Feb. 17, 2013, 1:56 a.m. GMT

Guest

Guest

qysh e ka numrin radio vizioni

Jan. 26, 2013, 7:17 p.m. GMT

Guest

Guest

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jan. 26, 2013, 4:26 p.m. GMT

Guest

Guest

e mirasdjhajsdhajsdhajshdjashdjkahdja

Jan. 26, 2013, 4:26 p.m. GMT

Guest

Guest

ju lutem leshoni kengen dafi e kam pas

Jan. 23, 2013, 11:28 a.m. GMT

Guest

Guest

zoti te ndihmoft gani te ruajt nga ekeqja

Jan. 12, 2013, 8:15 p.m. GMT

Guest

Guest

gan je ylli ikosoves

Jan. 5, 2013, 8:19 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendes aka mundsi me me tregu kush ekendoi kengen e muhagjerve.nese ban

Dec. 22, 2012, 9:35 p.m. GMT

Guest

Guest

mir mbrama zotri gani desha nga ju edhe niher kengen e muhagjerve dhe dua nga ju emnin ekengtarit

Dec. 22, 2012, 9:32 p.m. GMT

Guest

Guest

mir mrama a kish ba me permen numrin ma shpesh ku mujm me shkru sms ju lutna

Dec. 15, 2012, 9:17 p.m. GMT

Guest

Guest

shaban zeka e pershendet muharrem zeken ne kazakhstan...i uron shendet dhe pune te mbar.me kengen e zagrebit afrim muqiqit

Dec. 12, 2012, 2:47 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendesum shum nga astana kazakhsta .muharrem zeka.shemsi zeka.shaban zeka.driton morina.ju urojm per emisioni.jeni te mrekullushum suksese

Dec. 12, 2012, 2:43 p.m. GMT

Guest

Guest

lshone radion

Nov. 23, 2012, 10:19 p.m. GMT

Guest

Guest

qa osht ka bahet bre

Nov. 23, 2012, 10:18 p.m. GMT

Guest

Guest

radio llapi podujev pershndetje dhe urime

Nov. 17, 2012, 6:38 a.m. GMT

Guest

Guest

radio vizjoni

Nov. 13, 2012, 10:34 a.m. GMT

Guest

Guest

mirmbrema ju pershendes juve nese ka mundsi kengen adrian gaxha dhe florjan berisha tung tung

Nov. 12, 2012, 8:49 p.m. GMT

Guest

Guest

radio vizioni

Nov. 12, 2012, 5:18 p.m. GMT

Guest

Guest

ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Nov. 11, 2012, 1:59 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung ju pershendeti juve te gjith

Nov. 11, 2012, 1:57 p.m. GMT

Guest

Guest

tung tung ju pershndet loriku nga prishtina dhe kisha pas deshir me leshu kongen e ermalit medes se nuk po ja di emnin e konges?

Nov. 10, 2012, 3:39 p.m. GMT

Guest

Guest

qkemi unëjam butrinti dua kengen e nojzit noku i vogel

Nov. 5, 2012, 6:32 p.m. GMT

Guest

Guest

kengen e mima kastratit more se plasa

Nov. 5, 2012, 6:24 p.m. GMT

Guest

Guest

mos u lazdroni shum pse jeni mat mirt tung nga pr ju dua dhe suksese ne pun dhe jet butrinti

Nov. 5, 2012, 6:21 p.m. GMT

Guest

Guest

kengen e mima kastratit thyhet gota dhe nuk ngjitet ma ju du shum jeni te shkelqyshem tung nari nga prishtina e madhe

Nov. 5, 2012, 6:07 p.m. GMT

Guest

Guest

tung llapi jam shum ii knaqur me muziken e juaj te cilen po e transmetoni dua te ju pershendes juve me kengen thyhet gota nga kengtarja mima kastrati dhe te gjith qytetart e podujeves edhe pse nuk kam qen atje as njeher po shpresoj se do te vi shpejt nga prishtina ju du ju du

Nov. 5, 2012, 6:02 p.m. GMT

Guest

Guest

nese keni mundsi kengen e mima kastratit thyhet gota bernari nga prishtina ju dua shum tung kaloni mir

Nov. 5, 2012, 5:55 p.m. GMT

Guest

Guest

butrinti ju dua shum llapjon se jeni te shkelqyshem hallall ju qoft tung ju du nga prishtina e madhe

Nov. 5, 2012, 5:51 p.m. GMT

Guest

Guest

bernari nga prishtina pershendes tezen naimen nga orllani i podujeves dhe i uroj jet te lumtur me bashkshortin nebihun jet te lumtur me kengen e mima kastratit thyhet gota

Nov. 5, 2012, 5:49 p.m. GMT

Guest

Guest

veq vazdoni se mat miret jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nese bon kengen e sabir e vjillces ku je kaloni mir mpuq mirja mat miret jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Nov. 3, 2012, 9:14 a.m. GMT

Guest

Guest

albani shala epershendes djalin omarin

Oct. 22, 2012, 4:03 p.m. GMT

blerim.boshnjaku

blerim.boshnjaku

pershendes te gjith ata antar te shqipeve kudo qe jan me respekt limi

Oct. 9, 2012, 1:59 p.m. GMT

blerim.boshnjaku

blerim.boshnjaku

limi pershendet te gjith podujeven

Oct. 9, 2012, 1:12 p.m. GMT

Guest

Guest

oo oo ooookjjkkjkj hhjhgfddrdr

Sept. 22, 2012, 8:42 p.m. GMT

Guest

Guest

por shedetje ideruar ju por shendet alija epor shende te dashure luljeten hahaha

Sept. 17, 2012, 10:55 p.m. GMT

Guest

Guest

e pershendes tezen time valentinen dhe te fajuarin e saj <3

Sept. 5, 2012, 3:42 p.m. GMT

Guest

Guest

hahmbcx mnvvjjbmbm j mm j m jgggggggggggggggg

Sept. 5, 2012, 3:41 p.m. GMT

Guest

Guest

kukkukukukuk

Sept. 5, 2012, 3:41 p.m. GMT

Guest

Guest

shum mir veq vagjdoni

Sept. 5, 2012, 3:40 p.m. GMT

Guest

Guest

jen me te miret

Aug. 20, 2012, 9:36 a.m. GMT

Guest

Guest

Hej Hiqne Serbia

Aug. 16, 2012, 10:48 a.m. GMT

Guest

Guest

albana nga prugovci i pershendes shoqrin

Aug. 3, 2012, 9:35 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje

Aug. 3, 2012, 9:22 a.m. GMT

Guest

Guest

qysh bre kttu po shkrun Radio Vizioni Podujev-Serbia...ncnccn

July 27, 2012, 9:25 p.m. GMT

Guest

Guest

Hallo ku Jeni ma te bukurit(Radio vizioni )veq vazhdoni. ......,,......Rexhepi....,...nga Gjermonia......

July 23, 2012, 6:27 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendet shum mirjeta bajrami veq vaxhdonperpara

July 22, 2012, 12:04 p.m. GMT

Guest

Guest

shum e mir radio llapit flm shum a

July 22, 2012, 12:03 p.m. GMT

Guest

Guest

ju na boni qe te ndjehemi mire,forza llapi,forza bradashi

July 21, 2012, 9:24 p.m. GMT

Guest

Guest

shum te mir jeni,llapi vetem perpara

July 21, 2012, 9:11 p.m. GMT

Guest

Guest

shum te mir jeni

July 20, 2012, 7:54 p.m. GMT

Guest

Guest

shum te mir jeni nga zvicrra

May 28, 2012, 11:06 a.m. GMT

Guest

Guest

radio vizjoni

May 9, 2012, 11:09 a.m. GMT

Guest

Guest

Is anybody there who wants to talk to me jejeje

April 7, 2012, 3:43 p.m. GMT

Guest

Guest

hi From Colombia.... Trying to listen good music today!

April 7, 2012, 3:42 p.m. GMT

Guest

Guest

pse nuk po bën radio vizjoni

April 6, 2012, 3:25 p.m. GMT

Guest

Guest

a nanen eshkive ja u qifsha

April 1, 2012, 12:03 p.m. GMT

Guest

Guest

qwwdzczv dc sdsccd

Feb. 28, 2012, 7:14 a.m. GMT

Guest

Guest

venhar sinani

Feb. 11, 2012, 11:07 a.m. GMT

Guest

Guest

radio vizioni

Dec. 24, 2011, 4:22 p.m. GMT

Guest

Guest

radi vizjoni podujev

Dec. 12, 2011, 8:50 p.m. GMT

Guest

Guest

Gospod s vama,ili ti Hristos medju nama.Spasitelj,ili moje verovanje Gospodu,tvoj brat,sestro ili brate u Hristu,spasao,iscelio i oslobodio jeste mene,ne sotona(djavo),nego Hristos Bog od zla narkomanije!Hvalim,velicam i uzvisujem Hrista Boga proslavljam i blagosiljam.

Nov. 24, 2011, 6:33 p.m. GMT

Guest

Guest

ich libe dich

Nov. 10, 2011, 9:20 p.m. GMT

Guest

Guest

somethink :p;p:p:p:p

Nov. 3, 2011, 12:23 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershendes te xhithve

Oct. 14, 2011, 10:28 a.m. GMT

Guest

Guest

tung votoj per propozimin 1

Oct. 12, 2011, 7:56 a.m. GMT

Guest

Guest

shpres ju pershendet shum mister gan me kange e hikmetes

Oct. 8, 2011, 7:27 p.m. GMT

Guest

Guest

jav qift serbija nanen krejt komentuesbe po masi jeni qaq te qim nane pse spo e nrroni me ba kosovë shkoni shlirone mitrovicen jav qift slloba nanen

Sept. 28, 2011, 4:22 p.m. GMT

Guest

Guest

o shpihuna jini ju bre marre pej dheut te deshmorve sidomso te zahirit ju pershendet remzi ramoci he nanen jav kajsha

Sept. 14, 2011, 7:40 p.m. GMT

Guest

Guest

o nanen me radio vizijon e me qka koft jav qifsha a sbhet me qit besian-kosov pa e qit podujevo-serrbija

Sept. 14, 2011, 7:39 p.m. GMT

Guest

Guest

majko jebemti

Sept. 14, 2011, 7:36 p.m. GMT

Guest

Guest

o nanen me serrbi e me qka kofshi jav qifsha

Sept. 14, 2011, 7:31 p.m. GMT

Guest

Guest

tungiii aje mir

Aug. 20, 2011, 9:18 a.m. GMT

Guest

Guest

urimet dhe pershendetjet

Aug. 16, 2011, 8:55 a.m. GMT

Guest

Guest

pse nuk t rrok tash radion ne internet

July 23, 2011, 5:10 p.m. GMT

Guest

Guest

urimet dhe pershendetjet

July 18, 2011, 3:34 p.m. GMT

Guest

Guest

hi radujo vizjoni ju dua shum

July 8, 2011, 2:38 p.m. GMT

Guest

Guest

inmemorjum i dates 31 01 2011

June 21, 2011, 2:25 p.m. GMT

Guest

Guest

mir dit jam hadri nga dumnic a ak munci em kallcu qysh ngohet ky program nga austrija

May 13, 2011, 11:19 a.m. GMT

Guest

Guest

numri i radio vizionit

May 12, 2011, 6:15 p.m. GMT

Guest

Guest

POdujeva Kosova ....... no Serbia u f ...skers

April 24, 2011, 5:57 p.m. GMT

Guest

Guest

shum e mir sk ma te mir gjith e degjoj

April 15, 2011, 9:05 a.m. GMT

Guest

Guest

hi radijo vizjoni je ma mi mir

March 13, 2011, 12:13 p.m. GMT

Guest

Guest

tung purshendet radijo vizjon je mami mir ne ks

March 13, 2011, 12:12 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje jeni radio ma e mir. une dresha te pershendes familjen time qe e dua shum erdh vllaut i deshiroj suksese ne fakulltet dhe e du shum .kuser per tem nuk kam pak provekime me kerkon me kengen ermali-meda-2011 tung kalon mir

March 1, 2011, 1:49 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendes radio vizjonin dhe hallen time bastrin qe e dua shumm me gangen e gjyste vulaj zemer zemer

Feb. 1, 2011, 4:07 p.m. GMT

Guest

Guest

you are the best of radio

Dec. 17, 2010, 5:07 p.m. GMT

streema-team

Streema Team

You might want to listen to Radio Vizioni - a Europe radio from Podujevo, Serbia.

April 26, 2010, 3:11 p.m. GMT

Playlist, tracklist, top songs played coming soon...

PC requires Windows Media Player - Mac additionally requires Real Player - See FAQs for more info on how to listen to live streaming radio.