Top Albania Radio - FM 100 - Tirana

Save this radio to your Streema Favorites

Wall - Post a message

Guest

Guest

Luki Top Radio - THE BEST

April 20, 2014, 3:35 p.m. GMT

Guest

Guest

jeni super te mbrekullueshem.sava

April 17, 2014, 2:25 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmbrema te gjithe shqiptarve ...

April 10, 2014, 7:39 p.m. GMT

ilmi.kryemadhi

Ilmi Kryemadhi

mirdita-pershendes te gjith degjuesit te kesaj radio.nje te djele te kendshme.=ilmiu lb xania gr.

March 9, 2014, 1:11 p.m. GMT

Guest

Guest

hey sot eshte dita pare po degjoj kete radio shum po pelqen

Feb. 20, 2014, 4:08 p.m. GMT

Guest

Guest

scfdsbgadesgfvgr ggu hrt 3265

Nov. 29, 2013, 10:36 a.m. GMT

Guest

Guest

persh me kg emina edw stelio rokkos persh gjith gocat qe jan me mua...ela

Sept. 27, 2013, 1:21 p.m. GMT

Guest

Guest

Prsh Te gjith..ju uroj nje Nat Te kencme Te gjitve..kleva gr

Sept. 18, 2013, 7:50 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje top albania redio pershendes pucin tim dhe i them qe e dua shum nqs keni munci vejeni kng dafina zeqiri mos u nal

Aug. 27, 2013, 2:14 p.m. GMT

Guest

Guest

:D:D shuum te mire jeniiii jeni shum nice

July 16, 2013, 6:16 p.m. GMT

Guest

Guest

dfjhnsry,m zrfm

July 4, 2013, 6:39 a.m. GMT

Guest

Guest

Jam xitoja nga shkodra, xshendes te dashuren time <3 me kenden Ne-Yo - one in a million

June 27, 2013, 12:54 p.m. GMT

Guest

Guest

top albania radio

June 19, 2013, 5:57 p.m. GMT

Guest

Guest

si e ka titullin kjo kenga

May 11, 2013, 2:17 p.m. GMT

Guest

Guest

hello from shkodra

May 11, 2013, 8:11 a.m. GMT

Guest

Guest

hello from dritan - england

May 6, 2013, 2:22 p.m. GMT

Guest

Guest

mimrama alabani

April 28, 2013, 3:01 p.m. GMT

Guest

Guest

hello from hydra - greece !!

April 22, 2013, 7:20 p.m. GMT

Guest

Guest

Kris's Lawn Care

April 17, 2013, 2:40 p.m. GMT

Guest

Guest

maratonomak

April 17, 2013, 2:34 p.m. GMT

Guest

Guest

Write somethin pershendetje

April 17, 2013, 2:32 p.m. GMT

Guest

Guest

muzik top radjo

April 16, 2013, 6:11 p.m. GMT

Guest

Guest

muzik shqip

April 15, 2013, 3:29 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje tirana

April 15, 2013, 3:27 p.m. GMT

tani23

tani23

poooooooooooooooooooo!!!! ?

April 11, 2013, 10:50 a.m. GMT

Guest

Guest

hi top albania

April 10, 2013, 4:21 p.m. GMT

Guest

Guest

GOOD MORNEN TOP ALBINA

April 9, 2013, 8:18 a.m. GMT

Guest

Guest

shkumbini ng nglia peshendetje top albania

April 8, 2013, 12:43 p.m. GMT

Guest

Guest

.uygtfrfyuguyfyuhi

April 7, 2013, 5:17 p.m. GMT

Guest

Guest

This station is pretty dope ya all!

March 30, 2013, 2:40 p.m. GMT

Guest

Guest

shum bukur top albania

March 11, 2013, 11:15 a.m. GMT

Guest

Guest

hello topradio

March 10, 2013, 10:44 a.m. GMT

Guest

Guest

NUk punon. Me iku mendja...

March 9, 2013, 12:19 p.m. GMT

arsimtotaj

arsimtotaj

gjesi , ka 2 dit qe nuk munde te ndegjij TAR..?

March 9, 2013, 9:30 a.m. GMT

Guest

Guest

mirembrema te gjithve

March 8, 2013, 8:02 p.m. GMT

Guest

Guest

pse do njw vite qe te hapet kjo?Check your connection thot kur une e kam top

March 7, 2013, 7:52 p.m. GMT

Guest

Guest

Bukur shume Top Albania...

March 4, 2013, 12:15 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Frankfurti Gjermani Dj vin c´far te do qejfi ty`. x x x

March 1, 2013, 7:49 p.m. GMT

Guest

Guest

persh vendosni pake kenge e shkubin ismaili doshta gabova

Feb. 27, 2013, 4:47 p.m. GMT

Guest

Guest

persh ju lutem vendosni pake ate kenge vajzate shqiptare

Feb. 27, 2013, 4:46 p.m. GMT

Guest

Guest

prsh jeni radioja me e mire ju lutem a mund ta vini ate kengen kur hyri marina vjollca tek emisioni tjetri se nuk ia di titullin?

Feb. 24, 2013, 9:52 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Afganistani ! Kur do vini ndonje kenge me lufte ju lutem ? Jeni gjigand fare.....

Feb. 22, 2013, 3:58 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga internet caffe MicroNet Tetovë :) Jeni me te miret...Shqiperi jemi me ty :) mundesisht Bruno Mars - When i was your man

Feb. 20, 2013, 9:31 a.m. GMT

Guest

Guest

te lutem top albani radio

Feb. 16, 2013, 11:49 a.m. GMT

Guest

Guest

flori mumajepsi

Feb. 16, 2013, 11:48 a.m. GMT

Guest

Guest

jeni me te miret top albania e vetmja radio qe degjoj ......suksese gjithmon

Feb. 15, 2013, 3:38 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga gjermania jeni te paret,

Feb. 13, 2013, 2:52 p.m. GMT

Guest

Guest

urime per 15 vjetorin e radios me te bukur ne shqip.... urime , neli

Feb. 13, 2013, 2:40 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga stafi i poliklinikes dentare APOLON ne Tetove......na beni te ndjehemi me te relaksuar duke ndegjuar radion tuaj per cdo dite :) jeni 1-shi ,ju lumte

Feb. 13, 2013, 12:25 p.m. GMT

Guest

Guest

Ju deshiroj ndegjim te kendshem me radion me te mire kombetare...................................... Driton Dobruna nga Suedia...........

Feb. 9, 2013, 11:52 a.m. GMT

Guest

Guest

prsh te gjithve

Feb. 9, 2013, 8:50 a.m. GMT

xhovalin.stefi

Giorgio Stefi

mirembrema te gjithve

Feb. 7, 2013, 7:44 p.m. GMT

Guest

Guest

Mirmbrema nga anglia

Feb. 6, 2013, 4:25 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje nga stafi i ORDINANCES STOMATOLOGJIKE APOLON - tetove.....jeni radio qe na ben me te lehte punen duke ju degjuar ne cdo dite

Feb. 4, 2013, 2:18 p.m. GMT

Guest

Guest

Mirmengjesi nga greqia

Feb. 4, 2013, 7:35 a.m. GMT

Guest

Guest

po ik ore rrot kari malok muti

Feb. 3, 2013, 7:03 p.m. GMT

Guest

Guest

pse kerkoni kenge ketu jau qifsha morat, shkoni ne youtube i keni te gjitha

Feb. 3, 2013, 4:23 p.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje nga Afganistani !!!1

Feb. 3, 2013, 8:14 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje top albania radio jeni me te mire.Pershendetje nga Sherafedini Kosova.

Feb. 1, 2013, 6:20 p.m. GMT

Guest

Guest

go ahead!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan. 31, 2013, 9:20 p.m. GMT

Guest

Guest

amazing music

Jan. 31, 2013, 9:19 p.m. GMT

Guest

Guest

Goodmorning Afganistan !!!!

Jan. 29, 2013, 4:13 a.m. GMT

Guest

Guest

pershendetje ngasokol sahitaj jeni njesha

Jan. 27, 2013, 2:59 p.m. GMT

Guest

Guest

jam sokoli ne bergamo te italis ju pershendes te gjithe ne vecanti te dashuren tim rezin qe e dua shum dhe te gjith paskuqanasit

Jan. 27, 2013, 2:23 p.m. GMT

Guest

Guest

jam sokoli nga italia ne bergamo ju pershendes te gjithe o po jeni njesha

Jan. 27, 2013, 2:17 p.m. GMT

Guest

Guest

A CME HANI KARRIN

Jan. 25, 2013, 7:57 p.m. GMT

Guest

Guest

sexy back nga justyn TImberlake-plz-nga sevi

Jan. 24, 2013, 3:47 p.m. GMT

Guest

Guest

sexy back nga justyn TImberlake-plz

Jan. 24, 2013, 3:31 p.m. GMT

Guest

Guest

ju pershernde asbani me nje keng open gaga sty

Jan. 24, 2013, 2:13 p.m. GMT

Guest

Guest

hello top albania radio

Jan. 23, 2013, 3:54 p.m. GMT

Guest

Guest

hello sfsdgfssdgsdgsdgsgsg

Jan. 23, 2013, 3:53 p.m. GMT

Guest

Guest

topi maimiri

Jan. 17, 2013, 12:11 p.m. GMT

Guest

Guest

sia titinium please

Jan. 15, 2013, 9:40 p.m. GMT

Guest

Guest

mirmengjes ! buongiorno

Jan. 15, 2013, 10:53 a.m. GMT

Guest

Guest

Miremengjesi te gjitheve!Miranda nga Greqia!!! <3

Jan. 15, 2013, 10:26 a.m. GMT

Guest

Guest

Pershendetje ti gjithve nga Sydney aus.

Jan. 13, 2013, 4:38 a.m. GMT

Guest

Guest

gezuar 2013

Jan. 8, 2013, 12:13 p.m. GMT

Guest

Guest

Gezuar per shume vjete stafi!!!

Jan. 3, 2013, 1:42 p.m. GMT

Guest

Guest

Al Agjenci ju uron gezuar 2013

Jan. 3, 2013, 12:58 p.m. GMT

Guest

Guest

gezuar nga lili

Jan. 3, 2013, 12:55 p.m. GMT

Guest

Guest

heyyyyyyy :33333333

Dec. 31, 2012, 5:24 p.m. GMT

Guest

Guest

kush do nai kar?

Dec. 28, 2012, 9:26 p.m. GMT

Guest

Guest

o karaaa ore

Dec. 28, 2012, 9:26 p.m. GMT

Guest

Guest

qija ropt ore

Dec. 28, 2012, 9:25 p.m. GMT

Guest

Guest

O shqipeeeee

Dec. 28, 2012, 9:25 p.m. GMT

Guest

Guest

gezuar dhe per shume vjet KRISHTLINDJET dhe vitin e ri gjithe shqipatreve kudo qe jane.

Dec. 27, 2012, 1:48 p.m. GMT

Guest

Guest

who can tell me best current albanian song??

Dec. 26, 2012, 7 p.m. GMT

Guest

Guest

hello albaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dec. 26, 2012, 7 p.m. GMT

Guest

Guest

Hi? how are You?

Dec. 26, 2012, 7:37 a.m. GMT

Guest

Guest

gezuar krishlindjet dhe ky vit te qe vjen te jete me i mire per ne ushtaraket shqiptare qe ndodhemi ne afganistan.uroj qe shteti te na japi parate.ushtaraket ne afganistan

Dec. 25, 2012, 9:51 a.m. GMT

Guest

Guest

mirmbrema topi

Dec. 22, 2012, 10:33 p.m. GMT

Guest

Guest

a mundet drop the world eminem

Dec. 22, 2012, 2:12 p.m. GMT

Guest

Guest

sa me shume kenge shqip,ju lutem.

Dec. 19, 2012, 3:09 p.m. GMT

Guest

Guest

kerkesa ime eshte qe te transmetoni sa me shume kenge shqip, duke qene se edhe cilesia eshte permiresuar kohet e fundit

Dec. 17, 2012, 3 p.m. GMT

Guest

Guest

. ...........

Dec. 15, 2012, 9:36 p.m. GMT

Guest

Guest

coni ndonje nga kenget me te kerkuara ju lutem

Dec. 15, 2012, 8:42 p.m. GMT

Guest

Guest

love from antwerp

Dec. 11, 2012, 12:28 p.m. GMT

Guest

Guest

love from antwerp.jeta

Dec. 11, 2012, 12:26 p.m. GMT

durim.likrama

Durim Likrama

pershendetje nga duri

Dec. 9, 2012, 5:07 p.m. GMT

Guest

Guest

pershendtje ! ne vini ndonje nje keng te depece mode....jam ne zyre.daniela

Dec. 8, 2012, 3:34 p.m. GMT

Playlist, tracklist, top songs played coming soon...

PC requires Windows Media Player - Mac additionally requires Real Player - See FAQs for more info on how to listen to live streaming radio.